Sprzęt

paintball marker warszawa

Marker Tippmann 98 Custom

Najlepszy na rynku marker paintballowy do gry w lesie. Legenda Paintballa. Słynie z najlepszych opinii na całym świecie.

Posiadamy 80 kompletów gotowych do gry, jednak na życzenie możemy dysponować dowolną ilością markerów.

 

paintball marker bt4 warszawa

Marker Empire BT-4 Combat

Jeżeli szukacie markera na każde, nawet najcięższe warunki to BT4 Combat – jest to brat bliźniak TP98 – Was nie zawiedzie!

 

 

 

paintball maska warszawa

Nieparująca maska Empire Vents Helix Thermal

Świetna maska z podwójną szybką, która całkowicie zapobiega parowaniu. Maska skutecznie chroni całą twarz i nie krępuje ruchów. Dzięki zwiększonej ilości przestrzeni wewnątrz można wygodnie grać w okularach.

 

 

paintball warszawa najtaniej

 

paintball tank warszawa

 Butla ze sprężonym gazem

W pełni nabita pozwala na oddanie około 900 strzałów. Gaz u nas jest nielimitowany. Gramy na HP co pozwala na prowadzenie gier w niskich temperaturach.

 

 

 

paintball warszawa najtaniej

Strój maskujący/ochronny

Wygodny, nie krępujący ruchów mundur. Gramy w mundurach bawełnianych, a nie ortalionowych, przeciwdeszczowych – komfort gry w przewiewnym stroju jest nieporównywalnie większy, a dzięki odpowiedniej grubości materiału zapewniona jest dodatkowa ochrona. Spodnie i bluzy dostępne są w różnych rozmiarach. Posiadamy również jednoczęściowe kombinezony.

Do dyspozycji jest ponad 200 kompletów strojów.

 

 

paintball chronograph

Chronograf

Przy pomocy chronografu jesteśmy w stanie w każdym z naszych markerów ustawić bezpieczną, a za razem identyczną prędkość wylotową kulki. Dzięki temu, zachowane są równe szanse dla wszystkich grających i wysoki poziom bezpieczeństwa.

 

 

 

 

 

paintball warszawa najtaniej

Kulki

Oferujemy tylko najlepszej jakości kulki na pola komercyjnie. Zawsze świeże i zawsze okrągłe, dzięki czemu lecą prosto i rozbijają się na przeciwniku zostawiając kontrastowy i dobrze widoczny ślad.