Sprzęt

Czym strzelamy

paintball marker warszawa

Paintball Klasyczny 0,68 cal

Tippmann 98

Najlepszy na rynku marker paintballowy do gry w lesie. Legenda Paintballa. Słynie z najlepszych opinii na całym świecie.

Posiadamy 80 kompletów gotowych do gry, jednak na życzenie możemy dysponować dowolną ilością markerów.

 

paintball marker warszawa

 

Marker Empire BT-4 CombaT

Jeżeli szukacie markera na każde, nawet najcięższe warunki to BT4 Combat – jest to brat bliźniak TP98 – Was nie zawiedzie!

 

 

 

 

paintball marker warszawa

Paintball 0,50 cal

Markery Planet Eclipse Emek jest podstawowym poziomem markera mechanicznego który daje graczom lepsze doświadczenie obsługi już od samego początku. Emek nie tylko zapewni nowym graczom lepszy start ale też zainspiruje i pozwoli im grać więcej i cieszyć się każdą sekundą spędzoną na polu.

 

Gotcha 050

 

Gotcha 0,50 cal

Gotcha to specjalnie zaprojektowany marker o małej prędkości wylotowej, który strzela kulkami wypełnionymi farbą. Amunicja Gotcha w jaskrawych kolorach jest nietoksyczna, przyjazna dla środowiska i łatwo zmywa się wodą. Sprężynowy marker do paintballa Valken Gotcha ma zasięg do ponad 100 stóp i celne trafienia do 50 stóp.

 

 

Paintball Laserowy Warszawa

 

Paintball Laserowy

Karabiny to repliki niemieckiego karabinu szturmowego G36C. Zarówno oryginał jak i replika wykonane są z kompozytów, dzięki czemu nie musisz się martwić, że po 30 minutach gry nie będziesz miał już siły ruszyć ręką. Wszystko co jest Ci potrzebne do gry to karabin laserowy, opaska z czujnikami

 

 

Paintball ASG Warszawa

 

ASG

Karabiny to repliki niemieckiego karabinu szturmowego G36C. Zarówno oryginał jak i replika wykonane są z kompozytów, dzięki czemu nie musisz się martwić, że po 30 minutach gry nie będziesz miał już siły ruszyć ręką. Wszystko co jest Ci potrzebne do gry to karabin laserowy, opaska z czujnikami

 

 

Paintball Gel Blaster Warszawa

 

Gel Blaster

Marker Gel Blaster Surge to elektryczny marker do strzelania żelowymi kulkami
Marker posiada zmienne tryby strzału Semi-Auto – pojedynczy strzał oraz Full-Auto – 10 kulek na sekundę. Marker strzela kulkami żelowymi które bezboleśnie rozpryskują się na celu.

 

 

 

Bezpieczeństwo to masz priorytet

 

Paintball Empire X-Ray Thermal Warszawa

 

Empire X-Ray Thermal

Świetna maska z podwójną szybką, która całkowicie zapobiega parowaniu. Maska skutecznie chroni całą twarz i nie krępuje ruchów. Dzięki zwiększonej ilości przestrzeni wewnątrz można wygodnie grać w okularach

 

 

 

 

Paintball Maska Valken Gotcha dla dzieci Warszawa

 

Maska Valken Gotcha dla dzieci

Jest to maska z rodziny masek Valken MI-3, ale profilem i rozwiązaniami przystosowana do małych dziecięcych głów.
Posiada pojedynczą szybę, zabezpieczoną twardą i odporną na parowanie powłoką. Szeroki kąt widzenia – do 160 stopni w pionie oraz 260 stopni w poziomie – to zalety tej maski. Jako jedna z nielicznych na rynku masek posiada dodatkowy pasek u góry maski, zapobiegający jej opadaniu nawet w przypadku niedokładnego jej dopasowania przy wykorzystaniu taśmy z tyłu głowy. Daszek maski umożliwia grę w pełnym słońcu.

 

 

Paintball RękawiczkiWarszawa

 

Rękawiczki

Rękawiczki połówki / całe z ochronnym plastikiem na palce.
Idealnie się sprawują podczas gry.

 

 

Amunicja

 

Paintball Kulki do paintballa 0,68 cal Warszawa

 

Kulki do paintballa 0,68 cal

Kulki do paintballa 0,68 cal są tym, bez czego nie może się obejść gra w paintball. Są to kapsułki z farbą. Po trafieniu w przeszkodę pocisk zostaje zniszczony, a powierzchnia w którą uderzyła kulka zostaje pomalowana na określony kolor. Skorupa kulek do paintballa jest delikatna i łatwo pęka, gdy uderza w przeszkodę, pozostawiając na niej plamę farby. Skorupa kulki do paintballa musi wytrzymać niemal natychmiastowe przyspieszenie od 0 do 325 km / h a następnie uderzyć i rozdzielić się na stosunkowo miękkim ciele. Oznacza to, że kulka, kapsułka musi być mocna, ale delikatna.

 

 

Paintball Kulki do Paintball 0,50 cal Warszawa

 

Kulki do Paintball 0,50 cal

Kulki do Paintball 0,50 cal oraz Paintball Gotcha Od kilku lat oprócz standardu 0,68″ zaistniał nowy standard 0,50″
Dzięki zastosowaniu mniejszych kulek energia kulki jest dużo słabsza przez co trafienie nie jest tak odczuwalne.

 

 

 

Paintball Kulki do Gel Blaster Warszawa

 

Kulki do Gel Blaster

Kulki wykonane są z nie toksycznego hydro gelu, łatwo rozbijalne na celu, szybko ulegają biodegradacji, wypełnione wodą nie farbują, są zupełnie neutralne dla otoczenia.