Air Soft Gun

 ASG Warszawa

Prowadzimy profesjonalne imprezy ASG Warszawa i okolice.

Nasi doświadczeni instruktorzy zaznajomią was z tajnikami zielonej i czarnej taktyki. Jeżeli interesuje cię przygoda z ASG Warszawa to nasza oferta to najlepszy wybór – mamy doświadczenie, odpowiedni sprzęt i wiemy, jak zapewnić ci najlepszą zabawę w ekstremalnym stylu. Zarezerwuj już teraz dogodny termin i przygotuj się na niezapomniane emocje!

Przyjedź i poczuj się jak żołnierz jednostki specjalnej!

Prowadzimy profesjonalne imprezy ASG Warszawa i okolice.

Przyjdź i sprawdź nas. Jesteśmy jedną z najbardziej polecanych w Polsce firm zajmujących się ASG. Nasi doświadczeni instruktorzy  przeprowadzili już nie jedną imprezę która zbierała wzorowe recenzje. Zyskaliśmy wiele pochwał jak i dyplomów poświadczających dobrą organizację imprez. Nasi klienci wracają do nas co jest dla firmy największą pochwałą prowadzonych działań. Przyjdź i Ty i przekonaj się jak fajnie można spędzić czas przy ASG.

Czym jest ASG Warszawa

SILT ASG Warszawa jest to profesjonalna firma działająca nieprzerwanie od 12 lat na Polskim rynku, zajmująca się kompleksową organizacją imprez ASG czyli Air Sof Gun.

W firmie ASG Warszawa posiadamy 100 kompletów wiernych replik karabinków  – głównie M4 ale też  AK47 oraz  HK G36C. Ponadto każdy gracz SILT ASG Warszawa otrzymuje pełne umundurowanie, ochronę twarzy  oraz rękawiczki ochronne.

SILT ASG Warszawa zorganizowaliśmy już ponad 100 imprez ASG, zarówno dla małych grup jak kawalerskie czy panieńskie, ponadto imprezy dla szkół oraz eventy firmowe między innymi dla klubu Legia Warszawa czy GoPro Polska.


ASG Warszawa to przede wszystkim wykwalifikowani instruktorzy, posiadający ogromne  doświadczenie w organizacji bezpiecznych i profesjonalnych imprez ASG. W SILT ASG Warszawa posiadamy wysokiej jakości sprzęt z metalowymi gearboxami V.2 i V.3 dzięki możemy zminimalizować ryzyko usterki repliki.

SILT ASG Warszawa to również specjalny poligon charakteryzujący się 4 oddzielnymi polami do gry, dzięki czemu można, podczas jednej imprezy, posmakować zarówno rozgrywek na terenie leśnym jak i walki w budynkach tj CQB.

W SILT ASG Warszawa organizujemy imprezy zarówno do doświadczonych graczy z własnymi replikami oraz dla całkowitych nowicjuszy trzymających replikę w rękach pierwszy raz w życiu.

SILT ASG Warszawa – sprawdź nas już dziś!


ASG Warszawa Cena:

Wypożyczenie sprzętu (maska, mundur, replika ASG napędzana silnikiem elektrycznym), opieka instruktora oraz pakiet 1000 kulek o wadze 0,2g – 110 zł/os.

Wypożyczenie sprzętu (maska, mundur, replika ASG napędzana silnikiem elektrycznym), opieka instruktora oraz pakiet 500 kulek o wadze 0,2g – 80 zł/os.

Dodatkowe kulki w cenie 50zł/1000 szt.


Rezerwacje:

Kuba 609-547-783


Jeden z najnowszych filmów przedstawiających CQB na naszym terenie.

ASG SILT Paintball – Oglądaj

Przeżyj to na własnej skórze!
Zapraszamy!