Atrakcje

paintball warszawa ceny

Kamera do sportów ekstremalnych GoPro Hero2

Podczas gier można u nas wypożyczyć kamerę GoPro HD Hero2 nagrywającą filmy w pełnej rozdzielczości FullHd 1080i. Kamera jest w specjalnej obudowie, tak by nic jej się nie stało nawet podczas trafienia kulką. Kamerę montujemy na masce gracza lub przy samej lufie na markerze – efekty jak z gier komputerowych gwarantowane 🙂

quady warszawa

Quady ATV

Istnieje możliwość organizacji wycieczki quadami po okolicznych bezdrożach.

paintball łuki warszawa

Strzelnica łucznicza

Stanowisko wraz z instruktorem. Różne rodzaje tarcz. Do dyspozycji jest profesjonalny łuk bloczkowy oraz specjalny stojak.

paintball wiatrowki warszawa

Strzelnica pneumatyczna

3 stanowiska z profesjonalnymi karabinkami pneumatycznymi PCP. Szkolenie strzeleckie z instruktorem z Jednostki Specjalnej GROM oraz zawody z wyłonieniem zwycięzcy.

paintball warszawa ceny

Strzelnica paintballowa

2 stanowiska wraz instruktorem. Różne rodzaje tarcz. Do dyspozycji 2 markery oraz 2000 kulek.

paintball warszawa ceny

Ognisko / Grill / Catering

Możliwość wypożyczenia grilla ogrodowego, przygotowania ogniska: samego lub z kiełbaskami. Catering z grilla organizujemy w formie OPEN BAR czyli jedz i pij bez ograniczeń.

paintball warszawa ceny

Foto paintballowe

Zdjęcia z samego środka bitwy. Nasz odważny fotograf jest cały czas tam gdzie Twoja drużyna, nawet podczas ataku na przeciwnika pod gradem kul.

asg warszawa ceny

AirSoftGun ASG

Poczuj się jak prawdziwy żołnierz wyposażony w wierną replikę pistoletu maszynowego HK MP5 lub karabinu AK47 Specnaz. Karabiny strzelają ogniem ciągłym lub pojedynczym z 6mm plastikowych, niebrudzących kulek. Organizujemy strzelanki jak również szkolenia taktyczne prowadzone przez byłych żołnierzy GROMu.

warszawa

Warszawą przez Warszawę

Oferujemy zwiedzanie Warszawy, przejazdy przez Nowy Świat oraz Starówkę. Nasz samochód „Warszawa 223” z 1964 roku.