Imprezy okolicznościowe

paintball warszawa urodziny

Urodziny

Organizujemy imprezy urodzinowe dla młodzieży (od 13 lat) i dorosłych. Jest możliwość zamówienia tortu i przygotowania poczęstunku z grilla lub ogniska. Solenizant może liczyć na dodatkowe kulki GRATIS i specjalnie przygotowany scenariusz.

paintball warszawa ceny

Wieczory kawalerskie/ panieńskie

Paintball to świetny pomysł zarówno na początek wieczory kawalerskiego jak również w połączeniu z cateringiem na świetną imprezę przy grillu czy ognisku, gdzie po skończonym strzelaniu każdy będzie mógł się zrelaksować 😉 Dodatkowo możemy zapewnić inne atrakcje aby zabawa w ten szczególny dzień była jeszcze ciekawsza. Czytaj więcej…

 paintball warszawa szkoły

Paintball dla szkół

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla szkół i instytucji edukacyjnych na paintball w tygodniu dla swoich podopiecznych po bardzo przystępnych cenach. Po bliższe informacje prosimy o kontakt.

paintball warszawa ceny imprezy firmowe

Imprezy firmowe

Dla naszych klientów organizujemy duże i małe imprezy integracyjne. Możemy zapewnić transport, noclegi (hotel, hotelik) oraz catering. Impreza może składać się z samego paintballa lub z wielu atrakcji które oferujemy. Dodatkowym atutem jest możliwość poprowadzenia imprezy przez byłych żołnierzy (z GROMu), którzy wprowadzą militarny rygor i zdyscyplinują każdą grupę, a przy tym pokażą i nauczą nowych umiejętności.