paintball najtaniej warszawa

SILT PAINTBALL OTWOCK. Dojazd z Mińska Mazowieckiego, Piaseczna i Garwolina.

Dodano

Silt Paintball Otwock pochodzisz z miast Mińsk Mazowiecki, Piaseczno, Garwolin? Wpadnij do nas!

Jedyny w swoim rodzaju Paintball, mieszczący się na terenie Otwocka. tutaj spędzisz bardzo aktywnie czas.

Jeśli masz ochotę postrzelać w lesie lub w innych miejscach, w takich jak opuszczone budynki, to idealnie trafiłeś, tutaj przekonasz się co to jest prawdziwy paintball. Zapraszamy na Paintball Otwock.

SILT PAINTBALL OTWOCK. Dojazd z Mińska Mazowieckiego, Piaseczna i Garwolina.

Nasze imprezy terenowe organizowane są dla klientów zwłaszcza tych z okolic miasta Warszawa, na terenie poligonu Paintballowego w Otwocku. Miejsce poligonu i nasze pola są w idealnym miejscu, żeby zagrać w paintball, czy postrzelać z ASG, lub zorganizować niezapomnianą imprezę integracyjną,

Dodatkowym plusem jest dobra lokalizacja, jeśli chodzi o pole paintballowe w Otwocku, położony jest w pobliżu miast takich jak: Piaseczno, Mińsk Mazowiecki czy Garwolin. Do Otwocka z łatwością dostać się można także komunikacją PKP oraz PKS. Dzięki doskonałej lokalizacji co raz większa liczba ludzi korzysta z naszych usług.  Jest to idealne miejsce do spędzania czasu i oderwania się od codziennych obowiązków.

Atutem poligonu w Otwocku w którym gramy jest 6-cio hektarowe pole, ogrodzony teren z 3 budynkami hotelowymi otoczony dużym lasem. Do dyspozycji są wyznaczone 4 pola do równoległej gry. Więc wszystko jest jasne, dlaczego to miejsce jest tak uwielbiane i wykorzystywane do gier paintball  przez amatorów.

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i oczekiwania, dlatego zapewniamy wszelkie nasze starania co do różnych modyfikacji i dopasowań każdego klienta co do naszej oferty.

Bezpieczeństwo i profesjonalizm naszym atutem

Paintball  dbamy nieustannie o profesjonalizm, dążymy cały czas do najlepszej jakości naszych działań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszej oferty paintball, robimy wszystko aby bezpieczeństwo było odpowiednio przygotowane, dlatego wszelkie imprezy oddajemy pod opiekę profesjonalistom, dzięki naszym działaniom mają państwo gwarancję bezpieczeństwa podczas zabaw takich jak: paintball dla firm, paintball dla szkół,  zabawy w ASG,  jazda na Quadach, czy też w strzelnicy, oraz innych atrakcji.

Nasi instruktorzy w paintball to wspaniali ludzie, mają wieloletnie doświadczenie i wiedzę, która zapewnia bezpieczeństwo podczas prowadzenia wszelkich imprez, więc jakość zabawy jest dynamiczna, spora dawka adrenaliny. Tak spędzony czas w miejscu paintball, sprawi że poczują Państwo niezapomniane emocje, których brakuje na co dzień.

W paintball każdemu uczestnikowi przysługuje ubezpieczenie NNW, oraz pełna obsługa organizatorów podczas imprez .

Sprzęt 

Korzystamy tylko ze sprawdzonego i niezawodnego sprzętu. Klienci mają do dyspozycji profesjonalny sprzęt renomowanych marek takich jak: Tippmann, Empire.

Oferta

Zajmujemy się organizowaniem i prowadzeniem imprez integracyjno–sportowych na terenie Otwocka położony w pobliżu miast takich jak Mińsk Mazowiecki, Piaseczno, Garwolin. Atrakcje które chcemy zaproponować, pozwalają wyrwać się od codzienności i stresów, tutaj odnajdziesz prawdziwy klimat paintballu, poznasz smak  przygody życia i poczujesz moc adrenaliny. Nasz program imprez jest urozmaicony oparty na różnych dyscyplinach sportowych.

Paintball

Rodzaj gry zespołowej, polegającej na różnych zadaniach i misjach do wykonania i prowadzeniu walki przy użyciu markerów, która za pomocą sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla wyrzuca kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulki rozbijają się, pozostawiając kolorowy ślad (plamy na ubraniach bez problemu schodzą przy użyciu wody ciepłej) powodują eliminację z gry.

ASG

W rozgrywkach zawodnicy wykorzystują repliki broni palnej, strzelające plastikowymi kulkami. Celem gry jest wyeliminowanie przeciwnika poprzez trafienie go kulką. W rozgrywce airsoftowych bierze udział kilka, a nawet kilkaset osób. Zależy wszystko od przyjętego scenariusza, wielkości terenu oraz planu organizatora na rozgrywkę. Rozgrywki odbywają się w miejscach odludnych i o znacznej powierzchni.

Bieg na orientacje

Na szczycie wzgórza mamy wskazać charakterystyczny przedmiot (np. mostek, ciekawe drzewo, samotny dom i różne tego typu rzeczy) który znajduje się przynajmniej w odległości powyżej 300 m, który po odejściu z danego miejsca z punktu obserwacyjnego zniknie nam z granic widzenia. Każdy uczestnik dostanie polecenie udania się pojedynczo w wybrane któreś z tych miejsc.

Kto pierwszy

Każda grupa otrzymuje koperty z mapą (szkicem), na której mamy zaznaczoną trasę. Grupy dostają wyznaczoną inną drogę niż przeciwne, lecz oczywiście o jednakowej odległości. Wszystkie te drogi prowadzą do tego samego punktu docelowego , w którym jest ukryta flaga. Wygrywa ta grupa, która najszybciej dotrze do ustalonego miejsca i odnajdzie szybciej flagę.

Walka o flagę

W lesie w odległościach 1000 – 1500 m od siebie są dwa nieprzyjazne obozy. W tych obozach jest przechowywana flaga zawieszona na takiej wysokości, że spokojnie można po nią sięgnąć. Posterunki kontrolne są ustawione w odległościach co najmniej 50 m od flagi. W czasie gdy rozpoczyna się gra z każdego obozu musi udać się zwiadowca do obozu przeciwnej grupy, w celu zdobycia sztandaru. Zwiadowcy i wartownicy mogą wydalić uczestników obozu przeciwnej grupy, przez zerwanie szarfy. Zawiadowcom, którym udało się wtargnąć na teren obozu przeciwnej drużyny, zabierają flagę i próbują jak najszybciej udać się na teren własnego obozu. Gdyby niestety po drodze zostali schwytani, to dostaną się do niewoli, muszą wtedy oddać flagę. Zwycięża ta drużyna, której uda się zdobyć dwie flagi w chwili zakończenia gry.

Po ukryty meldunek

Cała drużyna idzie przez las. Każdy uczestnik gra w roli kuriera i ma zaszyfrowany meldunek. Na decyzję instruktora: „Nieprzyjaciel” wszyscy uciekają i każdy musi ukryć meldunek, a później trzeba wrócić do dowódcy, który specjalnie oddala się. Następnie po przejściu około 300 m sygnalizuje, że niebezpieczeństwo skończyło się i każdy musi odnaleźć swój ukryty wcześniej meldunek. Można też zbierać meldunki ukryte przez inne osoby. Po 10 minutach dowódca zwołuje całą zbiórkę, i sprawdzi ile kto odnalazł meldunków. Każdy odnaleziony meldunek to 1 punkt dla grupy, a za meldunek innej grupy otrzymujemy dwa punkty.

Różnymi drogami

Każda grupa dostaje wyznaczoną trasę przemarszu o długości ok. 1 km, opisaną na końcu i zaznaczoną na szkicu. Grupy mają pokonać wyznaczoną trasę i przygotować po drodze zadania do wykonania dla następnej grupy. Przy oddaniu polecenia trzeba wziąć pod uwagę fakt, że druga drużyna będzie się poruszać w przeciwnym kierunku. Gdy dojdzie się do celu grupy wtedy odpoczywają mogą zjeść posiłek, a następnie zamieniają się trasami. Po drodze powrotnej każda grupa ma za zadanie poszukać listów i wykonać wszystkie polecenia. Zwycięża ta grupa, która wykona najszybciej wszystkie polecenia, oraz wymyśli najbardziej ciekawe, pomysłowe i  dowcipne zadania dla innych.

Obrona linii kolejowej

Droga o długości ok. 500 m jest chroniona przez chodzące patrole oraz posterunki które są ukryte w odległości 30-40 m. Partyzanci na umówiony sygnał umieszczają ładunek wybuchowy. Partyzanci jednak mogą być złapani przez ochronę na drodze lub w lesie. Na dowód zdyskwalifikowania z gry schwytania, przeciwnik musi zerwać z nich szarfę lub opaskę. Partyzanci, którzy doszli do drogi (linii kolejowej), mają założyć opaskę na drzewie lub słupie i muszą wycofać się. Wygrywa ta drużyna, której udało się wykonać jak najwięcej zadań.

Dodatkowo proponujemy: 

Quady

Jazda pojazdami typu ATV (All-Terrain Vehicle) 4×4. Możliwe jest zorganizowanie wycieczki quadami po różnych leśnych dróżkach,  lub też jazda po ustalonym torze.

Strzelnica pneumatyczna

Są 3 stanowiska z solidnymi karabinkami pneumatycznymi. Zapewniamy szkolenia strzeleckie z instruktorem z Jednostki Specjalnej GROM oraz także zawody z wyłonieniem zwycięzcy.

Strzelnica łucznicza

Jest 1 stanowisko wraz z naszym instruktorem. Różnorodne rodzaje tarcz. Do zaoferowania mamy profesjonalny łuk bloczkowy oraz specjalna tarcza.

Strzelnica paintballowa

Mamy 2 stanowiska wraz z naszym  instruktorem. Różnorodne rodzaje tarcz. Do waszej dyspozycji oferujemy 2 markery oraz 2000 kulek.

Cennik

Silt Paintball Otwock

Pakiet BASIC – Sprzęt plus 200 kulek – 60 zł / za osobę
Pakiet SILT – Sprzęt plus 500 kulek – 90 zł / za osobę
Pakiet MAXI – Sprzęt plus 1000 kulek – 140 zł / za osobę
Pakiet SILT – dla 20 osób 1700 zł
Za każde dodatkowe –  100 kulek 15.00 zł

Quady

– 1 pojazd 300 zł / za godzinę

Strzelnica łucznicza

– 500 zł

Strzelnica pneumatyczna

– 700 zł

Strzelnica paintballowa

– 700 zł

Profesjonalna obsługa fotograficzna imprezy

-200 zł

Organizacja gry terenowej

– 700 zł – Materiał tworzony na specjalne życzenie, wyceniane są indywidualnie

Film z imprezy na DVD

– 750 zł – Kręcony jest kamerą Full HD do sportów ekstremalnych – GoPro Hero2

Dodatkowo:

Wypożyczenie sprzętu ( mundur, maska, replika napędzana jest silnikiem elektrycznym ), opieka instruktora, ubezpieczenie NNW,  wraz z pakietem 1000 kulek o wadze 0,2g – 70 zł / os.
Oraz dodatkowe kulki w kwocie 20 zł / 1000 szt.
Ceny ASG w Otwocku potrafią naprawdę być o wiele droższe w innych miejscach. Przyjdź do nas sprawdzić i wypróbować. A na pewno przekonasz się że warto wrócić do nas. Zapraszamy

 

PAINTBALL OTWOCK -ZAREZERWUJ  JUŻ DZIŚ CZAS NA ŚWIETNĄ ZABAWĘ

 

Zapraszamy:

Ul. Armii Krajowej 56, 05-400 Otwock

503 41 41 75

kontakt@silt.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *