Gel Blaster

Co to Gel Blaster?

Gel Blaster to połączenie idei airsofta(ASG) i paintballa. Do gry w Gel Blaster służy elektryczny pistolet / marker, strzelający kulkami żelowymi, wypełnionymi wodą, Gel Blaster to zabawa przeznaczona dla najmłodszych, stwarzając możliwość rekreacji w gronie całej rodziny. Pistolety Gel Blaster wystrzeliwują kulki hydrożelowe z dużą prędkością, ale trafienie taką kulką jest ledwo odczuwalne. Każdy pistolet/ marker potrafi wystrzelić aż 10 kulek na sekundę ,zasięg to nawet 30 metrów a w jednym magazynku mamy około 800 kulek żelowych.

Jest to świetna alternatywa dla Paintaball GOTCHA 0.50 cal., gdyż markery/blastery są napędzane elektrycznie w związku z czym nie trzeba ich przeładowywać po każdym strzale, wystarczy wybrać tryb ognia : pojedynczy lub auto i gotowe!

CENNIK PAKIET URODZINOWY GEL BLASTER

  • Pakiet dla grupy do 10 osób – 750,00 zł
  • Marker, maska, bluza
  • 3 hoppery (magazynki)
  • Obsługa instruktora
  • Miejsce do odpoczynku między scenariuszami
  • Koszt każdej dodatkowej 1 os. to 70,00 zł
  • Koszt dodatkowej amunicji hopper (magazynek) – 20 zł

gel-blaster-paintball-warszawa

Pistolet / Marker
Gramy na najnowszej odmianie Gel Blaster v2 marki Valken

GEL-KULKI-PAINTBALL-WARSZAWA

Kelu Hydrożelowe – Kulki wykonane są z nie toksycznego hydro gelu, łatwo rozbijalne na celu, szybko ulegają biodegradacji, wypełnione wodą nie farbują, są zupełnie neutralne dla otoczenia.

Paintball 0.50 cal-warszawa

Dla młodszych graczy

Maska Valken Gotcha - profilem przystosowana do małych dziecięcych głów. Posiada pojedynczą szybę, zabezpieczoną twardą i odporną na parowanie powłoką. Szeroki kąt widzenia - do 160 stopni w pionie oraz 260 stopni w poziomie - to zalety tej maski. Posiada system 3 pasków/taśm, umożliwiających dokładne i stabilne dopasowanie maski do głowy.

maska

Dla starszych graczy

Maska Paintballowa Empire Xray ThermalMaska- termalna z nieparującą szybką, zapewnia duży kąt widzenia oraz bezpieczną zabawę. Hipoalergiczna pianka wygodnie dopasuje maskę do twarzy.