Pol-Hotel

Uwaga!!

Od 9 lipca 2012 gramy na nowym, większym polu. Jest to również teren opuszczonego hotelu, dawnego Pol-Hotelu w Pogorzeli. Jest to nasze oficjalne pole i jako jedyni mamy zgodę i umowę dzierżawy od władz gminy (właściciela) na organizowanie tam imprez paintballowych.

Miejsce w którym gramy to 6-cio hektarowy, ogrodzony teren z 3 budynkami hotelowymi otoczony dużym, sosnowym lasem.
Na miejscu do dyspozycji są wyznaczone 4 pola do równoległej gry:

-pole leśne
-budynek CQB
-rezydencja otoczona lasem
-pole z oponami ok 1800 metrów kwadratowych(otwarta przestrzeń, sztuczne przeszkody) do szybkich rozgrywek

Adres:

Ul. Armii Krajowej 56, 05-400 Otwock

 

Dojazd:

Samochodem (czas jazdy ok 30 min)

Z Warszawy trzeba jechać w kierunku Otwocka, najwygodniej Wałem Miedzeszyńskim lub ul. Patriotów wzdłuż torów kolejowych. Po dojechaniu do Otwocka trzeba przejchać przez centrum i kierować się dalej w kierunku Celestynowa ul. Armii Krajowej, która biegnie wzdłuż torów.Po minięciu stacji PKP Śródborów, czerwonego znaku po prawej stronie „Mazowiecki Park Krajobrazowy” oraz znaku „Celestynów Wita” po lewej, łącznie po ok 1400m(od stacji PKP), znajduje się brama wjazdowa koloru czarnego.Po skręceniu w bramę, parking jest 100 metrów na wprost.

Kolejką podmiejską (czas jazdy 48min)

Ze stacji Warszawa-Śródmieście koleją spółki Koleje Mazowieckie trzeba jechać w kierunku Otwocka i wysiąść 1 stację za Otwockiem na stacji PKP Śródborów. Nasze pole jest 1600m za stacją podążając dalej wzdłuż torów, po prawej stronie przy głównej ulicy.
Rozkład PKP…

 

Zdjęcia

 

Mapa


Wyświetl większą mapę