Oferta dla firm

paintball warszawa ceny
Wspólna dobra zabawa – Silt Paintball Warszawa

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się organizacją gier paintballowych oraz imprez integracyjno-rekreacyjnych dla firm i grup zorganizowanych. Zawsze, jako najwyższy priorytet stawiamy sobie zadowolenie klienta, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Ponieważ paintball zaliczany jest do grupy sportów ekstremalnych, kładziemy olbrzymi nacisk na zachowanie wszelkich norm bezpieczeństwa.

Od 2003 roku zorganizowaliśmy dla Was setki różnych imprez i eventów. Tysiące osób poczuło u nas paintballową adrenalinę, oraz stawiało w tym sporcie pierwsze kroki, nieraz wyciągaliśmy auto z metrowego błota, a później bawiliście się z nami do białego rana. Całe mnóstwo godzin świetnej zabawy, a przede wszystkim niezapomniane wspomnienia, wrażenia i emocje!

Kim jesteśmy? Co robimy?

SiltPaintball jest firmą zajmującą się organizacją imprez – specjalizujemy się w obsłudze gier paintballowych i nie tylko, od ponad dekady naszego istnienia obsłużyliśmy kilka tysięcy zadowolonych klientów, którzy wystawili nam pozytywne rekomendacje, a najlepszą z nich jest fakt, że ciągle do nas wracają i korzystają z naszych usług.

Gdzie gramy??

Bawimy się na terenie opuszczonego hotelu, dawnego Pol-Hotelu w Pogorzeli. Miejsce które mamy do dyspozycji to 6-cio hektarowy, ogrodzony teren z 3 budynkami hotelowymi otoczony dużym, sosnowym lasem.

Na miejscu do dyspozycji są wyznaczone 4 pola do równoległej gry:

pole leśne (gra toczy się wśród drzew które stanowią naturalną osłonę i dzięki mundurom łatwo można się skryć i zaskoczyć przeciwnika.)

opuszczony budynek (jest to duży trzy piętrowy budynek w którym znajduje się dużo przeszkód oraz osłon które można wykorzystać podczas rozgrywki.)

las z małym budynkiem (mały budynek z lasem, do gry można wykorzystywać infrastrukturę budynku jak i za równo terenu dzięki temu możemy rozgrywać tam rozmaite scenariusze.)

małe pole (ok 1800 metrów kwadratowych czystego szaleństwa. Otwarta przestrzeń, sztuczne przeszkody ustawione z opon i dykt służące do szybkich i energicznych rozgrywek.)

Co to paintball?

Paintball to gra dla starszych i młodszych. Najmłodszy gracz miał 8 lat najstarszy 65, nieraz grupy są zróżnicowane wiekowo a ten sport pozwala im te różnice zniwelować i świetnie się zintegrować. Każdy chciałby poczuć się jak prawdziwy żołnierz, a ta gra daje Ci niezapomnienie wrażenia. Uczestnicząc w bitwie, możesz jednocześnie świetnie się bawić, urozmaicić swój wolny czas oraz wyrwać się z codziennego zgiełku bawiąc się na świeżym powietrzu wśród znajomych, rodziny i kolegów z pracy.

Szukasz wrażeń??

Właśnie je znalazłeś! Niezapomniane emocje, a przy tym świetna, bezpieczna zabawa, która pozwala poczuć adrenalinę. Każdemu uczestnikowi zapewniamy ubezpieczenie oraz niezbędny sprzęt zapewniający bezpieczeństwo podczas zabawy.

Rozrywka?
U nas znajdziesz jej pod dostatkiem. Przygoda czeka!
Baw się z nami!

Paintball (Oferta dla Firm)

Paintball (liczba osób nieograniczona)
Każdemu graczowi zapewniamy sprzęt (marker, maska, butla z gazem, mundur)
Czas gry jest zależny od wykupionego pakietu (300 kulek ok. 2 godziny, 500-600 kulek ok. 3-4 godziny) Celny są zależne od ilości graczy.
Paintball Laserowy (maksymalnie 10 osób może grad jednocześnie)
Każdemu graczowi zapewniamy sprzęt (marker oraz mundur)
Każdy gracz po rozgrywce dostaje na maila statystyki z rozgrywki.
Cena jest zależna od czasu gry.

Grill

Pakiet podstawowy:
Dania z grilla po jednej kiełbasce, kawałku kurczaka/boczku, karkówce na osobę, napoje (woda oraz różnego rodzaju napoje) po ok 1,5l na osobę. Surówki, ogórki pieczywo sosy, zastawa plastikowa ławki stoły namiot w razie złej pogody

Pakiet OPEN:
Dania z grilla kiełbasy, kurczaki/boczek, karkówki po około 2-3 szt z każdego rodzaju na osobę napoje (woda oraz różnego rodzaju napoje) po ok 2l na osobę. Surówki, ogórki pieczywo sosy, zastawa plastikowa ławki stoły namiot w razie złej pogody

Ognisko z kiełbaskami
Przygotowanie ogniska (drewno na opał, kijki do pieczenia kiełbasek, ławki do siedzenia, kiełbaska dla każdego, chleb krojony, ketchup, musztarda, woda gazowana).

Dodatkowe atrakcje:

Quady
Pełna adrenaliny przejażdżka quadem atv lub tor przeszkód wymagający dużej precyzji od kierowcy.
Offroad
Organizujemy niezapomniane przejażdżki i szkolenia samochodami terenowymi, pokonującymi strome podjazdy oraz tereny bagniste i przeprawy wodne. Jazda samochodami terenowymi wraz z instruktorem, przygoda pełna kałuż i błota.
Do samochodu mieści się w zależności od modelu od 4-6 pasażerów.
Od ręki dysponujemy: Nissanem Patrolem (6 osób + kierowca)
Toyota Hilux (4 osoby + kierowca)
Toyota Land Cruiser (4 osoby + kierowca)
Strzelnica
W ramach tej atrakcji do dyspozycji graczy oddana jest strzelnica wraz z instruktorem (były wojskowy). Na strzelnicy jest możliwość strzelania do celu z kilku typów karabinków paintballowych, wiatrówek, replik ASG czy też łuku.
Strzelnica dostępna jest przez cały czas trwania imprezy.

Obsługa fotograficzna
Fotograf biegający z Państwem na polu podczas gry oraz innych atrakcji, średnio około 200-300 zdjęć które organizator otrzymuje po imprezie na płycie CD, Zdjęcia wykonywane są tylko lustrzankami cyfrowymi NIKON- 150zł/ cała impreza.

Kamera do sportów ekstremalnych GoPro Hero2
Podczas gier można u nas wypożyczyć kamerę GoPro HD Hero2 nagrywającą filmy w pełnej rozdzielczości FullHd 1080i. Kamera jest w specjalnej obudowie, tak by nic jej się nie stało nawet podczas trafienia kulką. Kamerę montujemy na masce gracza lub przy samej lufie na markerze – efekty jak z gier komputerowych gwarantowane.

Transport
Możemy zapewnić transport na nasze pole z ustalonego wcześniej miejsca. (Cena jest uzależniona od ilości osób oraz dystansu)
Możliwy również dojazd Ze stacji Warszawa-Śródmieście koleją spółki Koleje Mazowieckie trzeba jechać w kierunku Otwocka i wysiąść 1 stację za Otwockiem na stacji PKP Śródborów. Nasze pole jest 1600m za stacją podążając dalej wzdłuż torów, po prawej stronie przy głównej ulicy – niebieski szyld Pol-Hotel.

Nasz adres:
Pol-Hot
Armii krajowej 56
Otwock

Scenariusze

Podczas gry możemy dowolnie modyfikować scenariusze jak również rozgrywać zupełnie nowe, wymyślone przez Was. Poniżej parę przykładowych scenariuszy:

2 flagi
2 zespoły, składające się z takiej samej liczby graczy, każda ma swoją bazę, w której umieszczona jest flaga. Celem gry jest zdobycie flagi drużyny przeciwnej i przeniesienie jej do swojej bazy. Trafiony zawodnik kończy grę, jeśli niesie flagę zostawia ją w miejscu, w którym został wyeliminowany. Drużyna wygrywa, gdy w jej bazie znajdą się 2 flagi.

Czas trwania: ok 20 minut

1 flaga
2 zespoły, składające się z takiej samej liczby graczy, każda ma swoją bazę, z której rozpoczyna grę. Na środku pola w widocznym miejscu umieszczona jest flaga. Celem gry jest zdobycie flagi i przeniesienie jej do bazy drużyny przeciwnej. Trafiony zawodnik kończy grę, jeśli niesie flagę zostawia ją w miejscu, w którym został wyeliminowany.

Czas trwania: ok 20 minuit

Zdobycie flagi
2 zespoły, składające się z takiej samej liczby graczy, każda ma swoją bazę, z której rozpoczyna grę. Mniej więcej na środku pola ukryta jest flaga. Celem gry jest odnalezienie flagi i przeniesienie jej do swojej bazy. Trafiony zawodnik kończy grę, jeśli niesie flagę zostawia ją w miejscu, w którym został wyeliminowany.

Czas trwania: ok 20 minut

Zasadzka
2 zespoły, składające się z takiej samej liczby graczy. Jedna z drużyn ma 5 minut na ukrycie się i przygotowanie zasadzki na terenie pola. Druga drużyna musi znaleźć wszystkich członków drużyny przeciwnej i wyeliminować ich.

Czas trwania: ok 30 minut

Team Deathmatch
2 zespoły, składające się z takiej samej liczby graczy, każda ma swoją bazę, z której rozpoczyna grę. Celem gry jest wyeliminowanie wszystkich członków drużyny przeciwnej. Wygrywa drużyna, która zrobi to jako pierwsza.

Czas trwania: ok 20 minut

VIP
W grze biorą udział dwie drużyny terroryści oraz ochrona z VIP-em (uzbrojony). Celem ochrony jest przeprowadzenie nietrafionego VIP-a do ustalonego wcześniej punktu. Terroryści mają za zadanie go zestrzelić zanim dojdzie do celu.

Czas trwania: ok 20 minut

Szturm
Gra toczy się w budynku i w lesie. Terroryści okupują budynek, natomiast specgrupa jest ukryta w lesie. Zadaniem specgrupy jest wtargnięcie do budynku i wyeliminowanie wszystkich przeciwników. Gra kończy się jeżeli po upływie ustalonego czasu specgrupa nie opanuje budynku lub jeśli uda się wyeliminować wszystkich członków jednej z drużyn.

Czas trwania: ok 30 minut

Silt Paintball Warszawa - imprezy firmowe
Silt Paintball Warszawa – imprezy firmowe

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

o Mamy najniższe ceny w regionie, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze!
o Posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizacji gier paintballowych!
o Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów!
o Dbamy o bezpieczeństwo uczestników!
o Gwarantujemy moc wrażeń i niezapomnianych chwil!
o Dbamy o zadowolenie naszych klientów!
o Zawsze służymy naszą pomocą podczas rozgrywek!
o Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług, co potwierdzają nasi klienci!

Zapraszamy do współpracy!!
Zapraszam do kontaktu:
Jakub Czapliński
Event Manager
SILT Paintball
www.paintball.silt.pl
tel. 503 41 41 75