Laser tag

Zapraszamy na Laser-Tag
Rezerwacje: tel. 780 035 444

 

Czym jest Laser-Tag?

To połączenie paintballa, ASG oraz gier komputerowych typu FPP (First Person Perspective) w jednym. Dodatkowo pozbawione wad zwykłego, halowego laser-tagu. Wyposażony w karabin laserowy (IR) o zasięgu 100-400 metrów oraz czujniki na głowie musisz trafić przeciwników nie będąc przy tym wyeliminowanym z gry. Sprzęt jest odporny na warunki atmosferyczne i nie wygląda jak pistolety na wodę – są to repliki prawdziwej broni. Dodatkowo jest w pełni bezpieczny: żadnych zagrożeń dla oczu -strzelasz wiązką podczerwieni, żadnych siniaków i niebezpiecznych postrzałów z bliskiej odległości.
Karabiny to repliki niemieckiego karabinu szturmowego G36C. Zarówno oryginał jak i replika wykonane są z kompozytów, dzięki czemu nie musisz się martwić, że po 30 minutach gry nie będziesz miał już siły ruszyć ręką. Wszystko co jest Ci potrzebne do gry to karabin laserowy, opaska z czujnikami na głowie oraz skill. Ponadto masz tyle amunicji, magazynków i punktów zdrowia ile wspólnie ustalisz z innymi graczami. Wszystko da się szybko zaprogramować, a wszystkie trafienia i punkty widzisz na wyświetlaczu LCD w swojej broni. Na koniec możesz wraz z innymi porównać wyniki na statystykach. To tak jakbyś przeniósł się z gry komputerowej do realu!
 

Lokalizacja

Laser tag kojarzył Ci się dotychczas z zamkniętymi, ciemnymi halami? My proponujemy Ci grę na świeżym powietrzu wśród dziko rosnącej zieleni i dodatkowo z opuszczonym piętrowym budynkiem na terenie, a wszystko to koło warszawy w Otwocku.Możecie do nas dojechać ze stacji Warszawa-Śródmieście koleją spółki Koleje Mazowieckie trzeba jechać w kierunku Otwocka i wysiąść 1 stację za Otwockiem na stacji PKP Śródborów. Nasze pole jest 1600m za stacją podążając dalej wzdłuż torów, po prawej stronie przy głównej ulicy – niebieski szyld Pol-Hotel.
 

Zdjęcia terenu są do obejrzenia w Galerii

Zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę w godz. 10-20.
Chcecie pograć w tygodniu?
Nie ma problemu, zadzwońcie i umówcie się na dowolny dzień i godzinę – tel. 780 035 444.
Chcecie zorganizować grę u siebie w szkole albo na działce (w Warszawie lub w jej okolicach), nie ma sprawy!
Przywieziemy Wam sprzęt i pomożemy w organizacji gry – minimalna liczba graczy to 6 osób.
W przeciwieństwie do konkurencji podajemy realny czas gry, nie wliczamy w to czasu na dozbrojenie, rozbrojenie, zgrywnie statystyk itp.

Maksymalnie w jednej rozgrywce może uczestniczyć 10 osób. Istnieje możliwość organizacji rozgrywki dla większej ilości osób, szczegóły w takim wypadku ustalamy indywidualnie.

Czas gry Cena
30 min gry 90 PLN/osoba
60 min gry 110 PLN/osoba
120 min gry 140 PLN/osoba
każde następne 30 min gry 20 PLN/osoba
imprezy okolicznościowe (urodziny, wieczory kawalerskie/panieńskie)
120 min gry dla całej grupy (maksymalnie w jednej rozgrywce może grać 10 osób) 1350 PLN

 

Sprzet Laser-Tag dostarczyła nam firma LTag.pl